fbpx
Logo spogle

Zadzwoń

Animacje Taneczne

Wygibasy do muzyki dla każdego

Animacje taneczne

Wygibasy do muzyki dla każdego

Taniec to piękny sposób na rozwój kreatywności jak i koordynacji. Doskonała zabawa, będąca nieodłączną częścią naszych zajęć, w połączeniu z wiedzą merytoryczną i pełnym profesjonalizmem daje gwarancję świetnie spędzonego czasu. W naszym gronie znajdują się czołowi polscy tancerze ze styli tańców ulicznych.

1. Jak wygląda animacja w praktyce?

W zależności od założeń wydarzenia:

a) Prezentujemy szereg prostych tańców na scenie głównej np. w formie rozruchu dla uczestników lub jako aktywny przerywnik dla zabawy

b) Stawiamy głośnik, mate do tańca i nasi eksperci od gibania prezentują swoje umiejętności jednocześnie zachęcając gości imprezy do uczestnictwa

c) Istnieje możliwość dodania profesjonalnego Dja

2. Dla kogo takie wygibasy?

Na strefie realizujemy proste party dance w połączeniu z tańcem ulicznym: breakdance, popping, hip hop, locking. Zalecamy tańce dla każdego lecz oczywiście najmłodsi bawią się przy muzyce szczególnie beztrosko!

Wymagany stały dostęp do prądu. Zalecamy teren o wymiarach minimum 5×8 metrów.

Pikniki, festyny, duże imprezy masowe.

Często łączone z

Archery Games

Foot darts to połączenie piłki nożnej, łucznictwa i darta. Monumentalny dmuchany dart jest bardzo widowiskowy i przyciągnie uwagę osoby w każdym wieku. Wiele możliwości rozgrywek oraz zabaw. Zdobądź jak najwięcej punktów strzelając z łuku lub kopiąc piłkę. 

Bubble Football

Zabawa dla osób w każdym wieku. Dmuchane boisko do zbijaka, gdzie zadaniem uczestników jest trafienie przeciwnika jak największą ilością specjalnych piłek.  Unikaj piłek rzucając się na bok niczym kaskader w filmie sensacyjnym. Wykonuj dramatyczne rzuty w końcówce. 

Puść do nas strzałę

506 432 150 – Maciek

573 177 098  – Hubert

Email

kontakt@spogle.pl

Napisz list

11 + 6 =