fbpx
Logo spogle

Zadzwoń

Strefa Dysków

Rzucaj!

Strefa Dysków

Rzucaj się!

Strefa aktywnego relaksu, swobody i rzucanai! Coraz bardziej popularne rzucanie dyskami zaprezentują dla Was zawodowcy w swoim fachu.

W strefie znajdziecie takie atrakcje jak: Ultimate Frisbee, Freestyle Frisbee, Disc Golf czy innowacyjny sport o nazwie YOU.FO. 

1. Ile miejsca potrzeba?

Im więcej tym lepiej! Zalecamy teren o wymiarach minimum 20×20 metrów. Pakiet można modyfikować więc i teren można zwiększać lub zmniejszać.

2. Czy atrakcje można przeprowadzić w środku?

Jak najbardziej! Działamy zarówno na powietrzu jak i hali

Zalecamy równy teren

Atrakcja świetnie sprawdza się na wszelkie imprezy plenerowe. Wspaniała zabawa zarówno dla dzieci jak i dla osób dorosłych i starszych.

Często łączone z

Bubble Football

Bubble Soccer jest idealnym rozwiązaniem kiedy szukasz pomysłu na spróbowanie nowej, niebanalnej formy rozrywki. Masz ochotę udowodnić kolegom, że to Ty jesteś najlepszy? A może po prostu chcesz żeby szef poczuł na własnej skórze co o nim sądzisz? Niezależnie od powodu, Bubble Soccer to twój sport! Wskakujesz w kulkę i jesteś gotowy by spróbować swoich sił z każdym kto stanie na Twojej drodze

Zbijak Extreme

Zabawa dla osób w każdym wieku. Dmuchane boisko do zbijaka, gdzie zadaniem uczestników jest trafienie przeciwnika jak największą ilością specjalnych piłek.  Unikaj piłek rzucając się na bok niczym kaskader w filmie sensacyjnym. Wykonuj dramatyczne rzuty w końcówce. 

Puść do nas strzałę

Maciek – 506 432 150

Hubert – 573 177 098

Mail – kontakt@spogle.pl

Albo napisz do nas list!

3 + 7 =