Najlepsze miejsce na imprezę integracyjną w Toruniu

Autor Mega

20 lutego, 2023

Idealnym miejsce na imprezę integracyjną, a także każdą inną uroczystość na mapie Torunia jest pewne miejsce. Niewątpliwym jego plusem jest lokalizacja w samym centrum miasta. Bliskie sąsiedztwo ze starówką zapewni łatwy dostęp do wielu atrakcji. Zaledwie w pobliżu dwudziestu metrów znajduje się Dom Mikołaja Kopernika. Nieco dalej na Gości hotelu czeka także: Katedra Śś. Janów, Ruiny Zamku Krzyżackiego, Krzywa Wieża czy Ratusz Staromiejski. Oferta tego miejsca zaspokoi wymagania nawet najbardziej wymagających gości.

Imprezy okolicznościowe w Toruniu – gdzie je zorganizować?

Sama oferta omawianego miejsca przykuwa uwagę. Pięć dostępnych sal dostosowanych do potrzeb klientów. Jest to miejsce, gdzie zorganizujemy wesele, urodziny, rocznicę, czy spotkanie, a nawet event biznesowy. Obiekt wyspecjalizowany jest w organizacji imprez okolicznościowych i integracyjnych. Profesjonalna obsługa oraz wykwintna restauracja w jednym miejscu. Sale mogą pomieścić od 30 do 120 osób, a hotel zaoferuje nocleg w 26 wyjątkowych pokojach. Zainteresuj się koniecznie możliwością wynajęcia dmuchańców w Toruniu

Dla gości dostępne są także strefy wypoczynkowe. Jedna z nich znajduje się w podziemiach. W otoczeniu zabytkowych murów można zaczerpnąć relaksu w jacuzzi bądź saunie. Opcja wynajmu jacuzzi na wyłączność może być świetnym rozwiązaniem na celebrowanie ważnych chwil. Gdy pogoda dopisuje, dla gości dostępna jest druga strefa, znajdująca się na tarasie widokowym. Odpoczynek w jacuzzi zachwyci swym widokiem na Toruń za dnia, zaś wieczorem oczy gości cieszyć będzie gwieździste niebo. Co to za miejsce?

Imprezy okolicznościowe w Toruniu – Hotel Nikolaus

Mowa oczywiście o hotelu Nikolaus. Specjalizuje się w organizacji wesel, ale i każdego rodzaju imprez okolicznościowych, czy integracyjnych. To idealne miejsce w samym centrum Torunia na celebrowanie ważnych momentów. Goście hotelu docenią nie tylko dogodną lokalizację, ale i styl zachowany we wszystkich pomieszczeniach. Mieszczańska kamienica, w której usytuowany jest hotel, potrafi zachwycić.

Wesele, a nawet ślub

Hotel oferuje zorganizowanie niezapomnianego dnia w wyjątkowej scenerii. Zorganizuje najważniejszy dzień w życiu dostosowany do oczekiwań nowożeńców. W sali weselnej hotelu pomieści się do 120 gości. Szef kuchni zadba o jakość dań, a profesjonalna obsługa ułatwi przebieg całego wydarzenia.

Ofertę stanowi także organizacja samego ślubu w plenerze. Taras z widokiem na starówkę to wyjątkowe miejsce na powiedzenie sakramentalnego „tak”. Hotel oferuje organizacje ślubu cywilnego lub humanistycznego. Wszystko dostosowane do wymagań przyszłej pary młodej.

Imprezy okolicznościowe

Najlepsze imprezy okolicznościowe w Toruniu? Tylko w Hotelu Nikolaus. Wystrój, a także lokalizacja tego miejsca to jedne z największych plusów. Eleganckie wnętrza przekłuwają uwagę gości, a mnogość dostępnych sal pozwoli zorganizować zarówno małe przyjęcie, jak i duży bankiet. W ciepłe dni możliwa jest także organizacja przyjęć w plenerze. Taras z widokiem na miasto sprawi, że wyprawione urodziny pozostaną niezapomniane.

Obsługa hotelu gwarantuje pomoc przy tworzeniu menu. Dania przygotowane przez szefa kuchni będą dostosowane do naszych wymagań i potrzeb. Możemy liczyć na smaczne i pięknie podane posiłki.

Imprezy integracyjne

Hotel posiada sale bankietowy i konferencyjne. Każda cechuje się świetnym wystrojem, ale i wieloma udogodnieniami. Przeprowadzenie eventu, spotkania biznesowego, czy imprezy integracyjnej nie stanowi dla hotelu wyzwania. Specjalizuje się on w organizacji tego rodzaju imprez.

Sala bankietowa wyposażona w projektor, mikrofon, jak i nagłośnienie ułatwi przeprowadzenie spotkań. Obsługa zapewnia także pomoc podczas organizacji całego wydarzenia. Goście mogą liczyć na wsparcie podczas wyboru menu, czy układu stołów i krzeseł. Jeżeli organizatorzy imprezy integracyjnej są zainteresowani noclegami, obsługa pomoże w rezerwacji, odpowie na wszelkie pytania i zadba o przebieg całego wydarzenia.

You May Also Like…

0 komentarzy

Wyślij komentarz