Miejsce na spotkanie integracyjne kraków

miejsca na imrpezę w krakowie

Autor Mega

11 marca, 2024

W tym wpisie przedstawiamy najlepsze miejsca i aktywności w Krakowie, które zagwarantują nie tylko świetną zabawę, ale również umożliwią zacieśnienie więzi między uczestnikami.

Oczywiście wspominając o imprezach integracyjnych, nie sposób nie wspomnieć o dmuchańcach w Krakowie, które sprawią, że każda impreza integracyjna z dziećmi będzie jeszcze lepsza. 

A dla fanów mocniejszych wrażeń, mamy np. Bubble Football w Krakowie

1. Browar Lubicz

Organizowane w Browarze Lubicz spotkania firmowe, te bardziej i mniej formalne, zawsze pozostawiają dobre wspomnienia. Wyjątkowe wnętrza, legendarne piwo warzone na miejscu, wyśmienita kuchnia i perfekcyjna organizacja – to składniki dobrej imprezy firmowej.

Do Waszej dyspozycji oddajemy 5 różnych sal, w których można zorganizować małe i większe wydarzenia. Łącznie pomieścimy nawet 400 osób, zatem jeśli w planach jest naprawdę duża impreza firmowa – to Browar Lubicz jest na wyłączność dla Waszych gości.

Dane kontaktowe:

Restauracja Browar Lubicz
ul. Lubicz 17 J, 31-503 Kraków
tel. +48 786 118 084

2. Restauracja Rzeźnia

Zlokalizowana tuż obok krakowskiego rynku restauracja na Placu Dominikański 2 pomieści aż 60 osób. Każda z nich może rozkoszować się niepowtarzalnym aromatem i smakiem żeberek, steków oraz burgerów. Zaprosimy Cię również do naszej tajemnej piwnicy, która skrywa setki wybornych nalewek z całego świata.

Nieco bardziej kameralny klimat oferuje Rzeźnia – Ribs On Fire przy ul. Bożego Ciała 14, gdzie biesiadować może 40 osób. Twoi goście będą zaskoczeni obfitością naszych idealnie doprawionych, mięsnych dań. Obsługa zadba o komfort i zadowolenie każdego biesiadnika.

Dane kontaktowe:

ul. Plac Dominikański 2

31-043 Kraków

tel: +48 668 454 439

dominikanski@restauracjarzeznia.pl

3. FunPark w Krakowie

Szukacie pomysłu na oryginalną zabawę w Krakowie? Mamy dla was doskonałe rozwiązanie! Organizowane przez Fun Park imprezy integracyjne Kraków to eventy, które potrafią zaskoczyć! Spotkania „przy piwie” w gronie znajomych z pracy są już passé. Dużo ciekawszym rozwiązaniem są imprezy firmowe w Krakowie z nutką adrenaliny. To idealne rozwiązanie dla osób, które chcą zapomnieć o szarej rzeczywistości biurowej i spędzić czas aktywnie.

Profesjonalnie zorganizowane imprezy integracyjne dla firm Kraków zapewnią prawdziwą rozrywkę, która odciągnie od komputerów nawet największych maniaków z branży IT. Czas odwiesić dobrze skrojony garnitur i elegancki żakiet. Czas założyć kamizelkę i wziąć sprawy w swoje ręce. To czas postawić na najlepsze miejsce na imprezę firmową w Krakowie, czyli Fun Park!

Dane kontaktowe:

Osiedle Teatralne 10, 31-946 Kraków, Polska
budynek dawnego kina ŚWIT, poziom -1
TEL.: 792 111 091
E-MAILrezerwacje@funpark.net.pl

4. Klub Bilardowy Diament

Zapraszamy na inny niż wszystkie Team meeting i wspólne firmowe rozgrywki bilardowe, pod okiem profesjonalnego trenera.

Oferujemy 14 stołów bilardowych, siedem maszyn do darta, piłkarzyki i wiele innych atrakcji. Gwarantujemy niezapomniane spotkanie firmowe z cateringiem, DJ’em i pokazem sztuczek bilardowych.

Dane kontaktowe:

ul. Zyblikiewicza 2, Kraków
Rezerwacja stołów:
tel.: (+48) 575-571-001
tel. (+48) 575-573-003
email: anna@klubdiament.pl

5. Agroturstyka Brandysówka

Brandysówka to niezapomniane wydarzenia w niezwykłej oprawie. Swobodna atmosfera, unikalny krajobraz, pyszne jedzenie, doświadczenie i serdeczność załogi. Wszystko to sprawia, że co roku Brandysówka ma przyjemność gościć wiele wspaniałych wydarzeń.

Pełny catering, w przystępnych cenach (elastyczna oferta – od minimum po rozbudowane menu)
• Od 1 do 400 osób w plenerze, zadaszone wiaty i stoły z ławami na 160 osób (nie trzeba rozstawiać namiotu imprezowego)
• Zadaszone palenisko (deszczyk nam nie straszny)
• Scena (podest) do przemówień, tańca itp.
• Sala szkoleniowo-biesiadna z ławami i stołami (~68m2)

Dane kontaktowe:

ul. Pod Sokolicą 127

32-089 Będkowice

+48 513 347 111

You May Also Like…

0 komentarzy

Wyślij komentarz