Imprezy Integracyjne pod Warszawą – top 20 hoteli

Imprezy integracyjne pod warszawą - najlepsze hotele

Autor Mega

3 marca, 2024

Szukasz idealnego miejsca na imprezę integracyjną pod Warszawą? Odkryj najlepsze obiekty, które oferują nie tylko znakomite warunki noclegowe, ale i wyjątkowe atrakcje, umożliwiające zespołowi wzmocnienie więzi i wspólną zabawę. W tym artykule znajdziesz przewodnik po wyselekcjonowanych hotelach, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających organizatorów. Dowiedz się, jakie miejsca oferują najlepsze udogodnienia, od przestronnych sal konferencyjnych, przez malownicze tereny na outdoor, aż po luksusowe spa, tworząc doskonałe warunki do integracji i relaksu.

Giga Tory Przeszkód na imprezy integracyjne

Hotele na południe od Warszawy

1. Ludowa Altana

ul. Przemysłowa 64, Rozalin, 05-831 Młochów

Wspaniałe krajobrazy, dużo zieleni i świeżego powietrza, tradycyjne polskie potrawy i niepowtarzalne sposoby spędzania wolnego czasu to tylko kilka powodów dla których warto tu zorganizować imprezę integracyjną

Ludowa Altana - imprezy integracyjne pod Warszawa

2. Rancho pod Bocianem

ul. Nadarzyńska 15, 05-555 Przypki

Rancho Pod Bocianem znajduje się zaledwie 25 km od Warszawy – około 30 minut drogi (łatwy i szybki dojazd trasą S8 i S7). Doskonała lokalizacja zapewnia dogodny dojazd nie tylko z okolicznych miejscowości, jak m.in. Tarczyn, Grójec, Piaseczno czy Grodzisk Mazowiecki, ale także ze stolicy i dalszych części Polski.

ranczo pod bocianem - miejsca na imprezy intergacyjne pod Warszawą

3. Pałac Mała Wieś

ul. Mała Wieś 40, 05-622 Belsk Duży

Hotel Pałac Mała Wieś dysponuje ogromnym terenem idealnie nadającym się do wykorzystania na wszelkiego rodzaju imprezy outdoorowe (ponad 30 ha).

Ze względu na znakomitą lokalizację regularnie gościmy u siebie wyjątkowe imprezy plenerowe, pikniki firmowe i eventy integracyjne.

pałac mała wies - integracje pod warszawa

4. Artis Loft Hotel

Ul. Boczna 18, 96-325 Radziejowice – Parcel

Artis Loft Hotel to nie tylko obiekt hotelowy kojarzony głównie z organizacją szkoleń i konferencji. Teren otaczający hotel to ponad 3,5 ha nowocześnie zagospodarowanego terenu dającego duże możliwości aranżacyjne.

hotel artis - imprezy integracyjne pod Warszawą

5. Sielanka nad Pilicą

ul. Łąkowa 1, 05-660 Warka

Bliskość Warszawy, komfortowe zakwaterowanie blisko 150  osób, restauracja, kryty basen, SPA, do tego 100 ha zielonego terenu i szereg atrakcji dla grup i klientów korporacyjnych. Sielanka to idealne miejsce na organizację szkoleń, konferencji, wyjazdów integracyjnych oraz wszystkich wydarzeń, które zostają zapamiętane na długo, stając się częścią biznesowego sukcesu.

sielanka nad pilicą - imprezy interghacyjne pod warszawą

Hotele na północ od Warszawy

1. Hotel Bonifacio

Kępa 84, 09-110 Sochocin

Na wyjazd integracyjny, hotel BoniFaCio ma do zaoferowania warsztaty z projektowania i budowania paśników oraz karmników, leśne podchody, pikniki na Polanie Bonifacio lub u Leśnego, czy eko warsztaty pod okiem lokalnego Nadleśnictwa.

Hotel Bonifacio - imprezy integracyjne pod warszawa

2. Hotel Nasselia

Krzyczki Szumne 44, 05-190 Nasielsk

Tylko godzina od Warszawy. 18 hektarów zagospodarowanego terenu

Położenie Hotelu w okolicy nasielsko-karniewskiego obszaru chronionego krajobrazu

hotel Nosselia - imprezy integracyjne pod warszawą

3. Hotel Narvil

ul. Czesława Miłosza 14A, 05-140 Serock

Część atrakcji jest dostępna sezonowo. Oferta jest dopasowana elastycznie do wielkości Twojej grupy i aby wybrać odpowiednią opcję na integrację pod Warszawą zależnie od tego, jak chcesz zorganizować czas swoim pracownikom

Każdy zespół jest inny i ważne jest indywidualne dopasowanie zajęć teambuildingowych do potrzeb klienta.

Imprezy integracyjne organizowane w Hotelu Narvil są nie tylko miłym przeżyciem dla wszystkich, ale także spełniały swoje główne zadanie – integruje zespół

hotel narvil - pod warszawą

4. Hotel Warszawianka

Jachranka 77, 05-140 Serock

Zapewniamy kompleksowe wsparcie techniczne przy organizacji eventu. W swoim portfolio mamy organizacje eventów dla największych firm krajowych i zagranicznych. Służymy pomocą przy wyborze koncepcji/ techniki/ artystów.

hotel warszawianka - integracja pod warszawa

5. Klub Mila Zegrzynek

Jerzego Szaniawskiego 56, 05-140 Zegrzynek

Kompleksowa organizacja wyjazdów integracyjnych dla pracowników, klientów i kluczowych kontrahentów. Z nami spędzicie niezapomniane chwile pełne świetnej zabawy, z mnóstwem ciekawych atrakcji do wyboru. Poznaj naszą bogatą ofertę oraz wszystkie możliwości a dopilnujemy aby Twój event firmowy był udany. 

klub mila - imprezy pod warszawą

Hotele na wschód od Warszawy

1. Hotel Trylogia

Józefa Poniatowskiego 46, 05-220 Zielonka

Rozległy teren zielony wraz ze sceną estradową, namiotami bankietowymi oraz licznymi zadaszeniami. Wszystko to na terenie zamkniętym, pomiędzy rzeką a lasem, w otoczeniu malowniczej zieleni, stawów wodnych i ogrodów.

Zapewniamy kompleksową obsługę gastronomiczną dostosowaną do charakteru każdego przedsięwzięcia. We współpracy z naszymi partnerami oferujemy szereg atrakcji, eventów oraz zabaw integracyjnych zarówno dla dzieci jak i dorosłych.

Hotel Trylogia - imprezy integracyjne pod warszawa

2. Folwark Łochów

Konopnickiej 10, 07-130 Łochów

Do dyspozycji naszych gości oddajemy 27 hektarów obszaru Natura 2000 z dostępem do rzeki Liwiec, który daje możliwość wypoczynku z dala od miejskiego zgiełku i pozwala na organizację wielu ciekawych form aktywności sportowej i rekreacyjnej.

folwark łochów - integracja pod warszawą

3. Pałac Alexandrinum

Krubki-Górki 13a, 05-326 Poświętne

12-hektarowy park znajdujący się na terenie hotelu Pałac Alexandrinum, to idealne miejsce na zorganizowanie firmowego pikniku niedaleko Warszawy.

Tak duży teren  otoczony zielenią, można zaaranżować na wiele różnych sposobów dopasowujących do potrzeb Gości, charakteru pikniku oraz pogody.

pałac alexandrinum - intregracja pod warszawą

4. WillaZagórze

Zagórze 3, 05-079 Zagórze

Willa Zagórze we współpracy z zaprzyjaźnionymi firmami eventowymi oferuje Państwu organizację ciekawych imprez motywacyjno-integracyjnych, spotkań firmowych, gier i zabaw tematycznych oraz pikników nawet do kilku tysięcy osób.

Korzystając z bliskości i sąsiedztwa lasów i urokliwych zakątków przyrody, zorganizujemy dla Państwa wyjazdy plenerowe i rekreacyjne oraz wszelkiego rodzaju atrakcje według uprzednio zaproponowanego planu.

willa zagórze - integracja pod warszawa

5. Z-Hotel Business & SPA

Wczasowa 25, 05-400 Otwock

Dobry catering, muzyka, otoczenie lasu i rzeki, ciekawe atrakcje, gry i zabawy na powietrzu, Współpracujące z nami agencje eventowe pozwolą wykreować wspaniały event lub: Współpraca z nami pozwoli wykreować wspaniały event.

Zhotel - integracja pod Warszawa

Hotele na zachód od Warszawy

1. Hotel Panorama

Tarczyńska 109, 96-320 Mszczonów

W Hotelu Panorama można zorganizować imprezy integracyjne w różnych formatach : biesiada z karaoke, grill, ognisko, elegancki bankiet lub impreza tematyczna w określonym stylu.

hotel panorama - integracja pod warszawą

2. Hotel Santa Natura

Nowa Wieś 31, 96-315

  • Lokalizacja: Zaledwie 60 km od centrum Warszawy, przy drodze A2.
  • Teren zielony: Oferujemy 13 hektarów przestrzeni do wykorzystania na pikniki, eventy oraz gry outdoorowe.
  • Noclegi: Nasza nowoczesna baza noclegowa to 58 komfortowych pokoi, zapewniających miejsce dla 138 gości.
hotel santa natura - integracje pod warszawą

3. Chabrowy Dworek

Seroki Wieś, 96-515 Teresin

Po pierwsze – miejsce. A w zasadzie teren, przeszło 30 000 m2 terenu przygotowanego do organizacji eventów i imprez plenerowych. Po drugie infrastruktura – to przede wszystkim nasza chata biesiadna strefa boisk wielofunkcyjnych pełna infrastruktura podłączeń energetycznych tereny zielone z możliwością dowolnej aranżacji parking – jestesmy w stanie zaparkować ponad 300 samochodów lub kilkanascie autkarów niezależne od hotelu wyposażenie sanitarne, wejścia i wyjścia z terenu integracyjnego możliwości rozstawienia dużej ilości materiałów marketingowych zamawiającego

chabrowy dworek - integracja pod warszawą

4. Kuźnia Napoleońska

Sochaczewska 5, 96-515 Paprotnia

 

W Hotelu Kuźnia Napoleońska nasi koordynatorzy eventów zorganizowali już setki wydarzeń poświęconych właśnie temu celowi. W naszej ofercie znajduje się pełna gama możliwości, która wykorzysta nasze unikatowe zaplecze konferencyjne oraz zewnętrzne. Niezależnie czy integracja będzie poświęcona pracownikom działu, całej firmie czy też Państwa klientom od początku stworzymy wydarzenie, które będzie się skupiało na Państwa potrzebach.

kuznia napoleonska

You May Also Like…

0 komentarzy

Wyślij komentarz